O Nas

Sandra Maria jest wokalistką, pasjonatką śpiewu intuicyjnego, tekściarką, autorką kursu „Poczuj, usłysz i pokochaj swój głos”, animatorką różnego rodzaju warsztatów pracy z głosem oraz certyfikowaną trenerką wokalną w metodzie Modern Vocal Training.


Swojego głosu używa intuicyjnie, czyli głównie poprzez głębokie zestrojenie się z przepływem odczuć w ciele w czasie śpiewania.


„Jeśli chcę zaprosić uczestników do tego, by weszli w kontakt z tym co w nich głębokie, kruche i autentyczne, sama muszę najpierw wejść w ten proces doświadczania siebie. Moja autentyczność doświadczania zaprasza odbiorców do przestrzeni wspólnego poddania się przepływowi uczuć i ich przeżywania. Kiedy śpiewam intuicyjnie poddaję się przepływowi, którego nie kontroluję. Mój śpiew staje się modlitwą mojego serca.”

Więcej na temat Sandry:
https://heartsinging.eu/

Marcin, czyli Martin Emiji jest kompozytorem, muzykiem, producentem muzycznym, realizatorem dźwięku oraz fotografem.

Muzyka Marcina to eklektyczna kombinacja neo-klasyki, kojących dźwięków fortepianu, muzyki około filmowej oraz ambientu. W swoim przekazie emocjonalnym Marcin nawiązuje do procesu uzdrawiania wewnętrznego dziecka, do otwierania się na odczuwanie i wchodzenie w kontakt z samym sobą.


Więcej o Marcinie:
https://martinemiji.com/

Na imię mam Kiciek, a przynajmniej tak twierdzą moi ludzie. Jestem Kotem – Istotą Boską, doskonałą samą w sobie, potrafię leczyć mruczeniem, a swym spojrzeniem rozmiękczam nawet najtwardsze serca, szczególnie gdy chcę coś zjeść. Śpiewam doskonale, żadnych lekcji nie potrzebuję, zamiauknę każdy utwór, a jak chodzę po pianine, to moje łapki improwizują dokładnie tak, jak chcę, w myśl „jeśli brzmi jak horror to tak miało być”. Mam 17 lat, lubię spać i łasić się w każdej chwili, miejscu i czasie. Rozumiem, co się do mnie mówi, a myszy nie gonię, mam ważniejsze sprawy, ot, choćby uzdrawianie mruczeniem.