Ceremonie Muzyczne

Czym są nasze ceremonie muzyczne? Posłuchaj poniżej…

„V Stronę Słońca” oznacza dla nas coś więcej niż tylko podróż fizyczną, przede wszystkim jest symbolem podróży do wewnątrz, którą odbywamy doświadczając życia. Pragniemy pokazać światu, że za pomocą muzyki mamy możliwość wglądu w siebie, wejścia w emocje by przeżyć je i uwolnić te, które na uwolnienie czekają. Dlatego też pragniemy, by uczestnicy naszych ceremonii odbyli z nami podróż emocjonalną, przemierzając przeróżne światy – być może słodkie, czy gorzkie, zimne i ciemne, ale kończąc podróż tam, gdzie jest jasno i ciepło. Kończąc tam, gdzie nasze Wewnętrzne Słońce.


To podróże z muzyką improwizacyjną, oscylującą w gatunkach etniczno – ambientowych oraz ze śpiewem intuicyjnym, w których zapraszamy do eksploracji najbogatszego ze światów – świata naszych uczuć.
Nasze podróże muzyczne nie mają charakteru komercyjnego, nadaliśmy im miano ceremonii, ponieważ mają one formę głębokiego doświadczania siebie, wchodzenia w stan medytacyjny i zanurzania się w wymiar odczuwania.


Ceremonia jest procesem. Uczestników zapraszamy, by położyli się na matach, zamknęli oczy i weszli w kontakt ze swoim oddechem, ciałem, sercem i poddali się temu, dokąd zabierze ich muzyka i śpiew. Cały proces ceremonii muzycznej przeprowadzany jest w bezpiecznej przestrzeni przyzwolenia na to, by doświadczać w pełni tego, co uwalnia się w czasie procesu. Kiedy pozwalamy odczuciom płynąć, kiedy nie stawiamy im oporu, kiedy poddajemy się w zaufaniu TEMU, CO JEST – w naszej duszy i ciele następuje proces uleczania tego, co woła o uwagę, tego, co zaniedbane i nieutulone.
Ceremonia trwa około 45 minut.

Ceremonie muzyczne mogą odbywać się jako samodzielne wydarzenia holistyczne, lub mogą być częścią warsztatów, festiwali czy innych wydarzeń o charakterze rozwojowym, terapeutycznym lub szeroko pojętym alternatywnym. Mogą również posłużyć jako występ o charakterze refleksyjnym dla gości na weselach stricte alternatywnych (niestandardowych).

Mieliśmy przyjemność prowadzić nasze Ceremonie podczas takich festiwali, warsztatów oraz innych wydarzeń jak „Warsztaty pracy z Rodem Kobiet” – psycholog Joanny Flis – Poza Schematem / Warszawa, Sława – festiwal słowiański wokół korzeni – Biała / Sulejów, „PermaCulture Festiwal” – Podludówek, Festiwal „Inspiracje” w Lęborku, „Polish Arts Festival” – Limerick (Irlandia), „Namiętność i Związek” – warsztaty z Małgorzatą Marczewską w Kamionce, „Muzyka Ludzi Lasu” – Furtka do Lasu – Warszawa, „Ceremonia Sandry i Marcina” – Fundamenty Zdrowia – Olsztyn, „Ceremonia z okazji święta Dziadów” dla fundacji Love Earth w Irlandii, Świadoma ceremonia zaślubin w Narnii – Warszawa.

Posłuchaj fragmentów naszych ceremonii muzycznych.

Posłuchaj różnych ceremonii w całości.

preloader-image
Współpraca z Sandrą i Marcinem to dla mnie za każdym razem wspaniała i inspirująca podróż. Od pierwszego spotkania podczas warsztatów, których przestrzeń wspólnie kreowaliśmy, poprzez moją ceremonię ślubną, którą uświetnili swoim koncertem, aż po „Strefę szeptów – ceremonię przejścia w przestrzeni sztuki”, którą zaprezentowaliśmy na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym z Zagorze (Płd. Maroko) zdobywając nagrodę Grand Prix. Oboje są artystami wybitnie wrażliwymi i utalentowanymi. Głos Sandry i muzyka Marcina stwarzają przestrzenie, z których płyną kosmiczne piękno i moc uzdrowienia. Ich energie dopełniają się na scenie w pełnej harmonii, dzięki czemu obecność obojga w „Strefie szeptów…” wniosła głębię ukochania natury oraz metafizykę ludzkiego mikrokosmosu, a połączenie tych jakości niesie ze sobą wartość nie do przecenienia – otwiera serce. To sztuka Nowej Ziemi. Dziękuję Wam, kochani za każde nasze spotkanie. To, które było i to, które będzie. Ufam, że tak właśnie się stanie i spotkamy się jeszcze nie raz i nie dwa.

Joanna Grabowiecka

Reżyserka / Aktorka teatralna

Mieliśmy przyjemność gościć niesamowity koncert Sandry Marii i Emiji podczas Nocy Kultury 2021 w Limerick. Była to wielka uczta po długiej pandemicznej rzeczywistości i artyści zabrali nas w podróż z dźwiękiem i rytmami w bardzo spersonalizowany sposób. To był moment, w którym nic innego się nie liczyło i po prostu zanurzyłeś się w magiczny świat dźwięków, które stworzyli! Gorąco polecam i proszę odwiedźcie nas ponownie.

Justyna Cwojdzińska

Festiwal Sztuki Polskiej - Polish Arts Festiwal

Już kilkukrotnie uczestniczyłam w ceremoniach, podczas których Sandra śpiewa, a akompaniuje jej Marcin. Za każdym razem było to niezwykłe, wibracyjne doświadczenie, kąpiel w dźwiękach, głębokie wewnętrzne poruszenie na poziomie komórkowym. Po takim koncercie nic nie jest już takie samo jak wcześniej. Polecam doświadczenie tej przemiany.

Joanna Hetman-Krajewska

Adwokat, radca prawny

Sandrę i Marcina łączy miłość, i wszystko co tworzą jest owocem tego, co ich połączyło, dlatego kiedy dotyka się ich twórczość w każdym dźwięku czuć niezwykłą pasję do siebie i pasje do świata. Czuć szacunek, miłość i prawdę. Swoją muzyką zabierają w przepiękną podróż, w której możemy dotknąć, poczuć i doświadczyć magii istnienia. Tej magii, ktora jest w nich. Wystarczy tylko zamknąć oczy i oddać się dźwiekom, które tworzy ta piękna para. Dziękuję Wam, że spotkałam Was na swojej drodze.

Sylwia

Czas na Kwas

Śpiew Sandry do akompaniamentu muzyki Marcina zabrał mnie w intymną, mistyczną podróż, którą chłonęłam wyostrzonymi zmysłami. Cudowna para, o wielkich sercach i talentach odzyskuje swoją wyjątkową twórczością uzdrawiająco na słuchaczy i przestrzeń wokół. Z całego serce polecam skosztować mocy i subtelności w wykonaniu Sandry i Marcina.

Anna Ras Menet

Autorka, Naturopatka, Terapeutka

Muzyczne medytacje Sandry i Marcina to piękna podróż. Podążając za magicznym głosem Sandry i dźwiękami muzyki, zanurzam się w poszerzone stany świadomości, w których odkrywam cud czucia i bezmiar wyobraźni. Na specjalne okazje, na wyjątkowe warsztaty, na spotkania, w których szukamy swoich serc. Za każdym razem jestem poruszona, zaskoczona i pod ogromnym wrażeniem tego co się wydarza. Dziękuję❤️❤️

Małgorzata Marczewska

Nauczycielka Świadomości Emocjonalnej

Ceremonia muzyczna Sandry i Marcina zabrała mnie do przepięknych światów relaksacji i samoświadomości. Odpłynęłam w rytmie ich muzyki do krainy błogostanu. Gorąco polecam te podróże wszystkim!

Wioletta Anna Piaścik

The Reiki Spirit

Ceremonia Muzyczna Sandry i Marcina, która była częścią Festiwalu Inspiracje 2022, to była magiczna podróż. Głos Sandry w połączeniu z czarodziejską muzyką Marcina przeniósł mnie w odległe krainy mojej Duszy i pozwolił uwolnić wiele trudnych emocji oraz poczuć odświeżający powiew inspiracji i ukojenia. Jestem bardzo wdzięczna za to, że Was poznałam. Każda chwila z Wami jest niebywałą przyjemnością i darem.

Monika Grobelna

Coach Spełnionych Kobiet